O Natyris

Natyris… Oblečte se do barev!

 Nespoutané tvůrčí duo Luisa&Kristýna, máma&dcera! Šijeme pro vás oblečení dle vlastních návrhů a střihů, hýřící optimismem a barvami :) Nemáte co na sebe? Tak pojďte k nám! Naše oblečení je veselé, barevné s důrazem na pohodlné střihy, kvalitu materiálů a zpracování.

Znáte ten pocit, že nemáte co na sebe? Tak přesně tak vznikla natyris. Pohledem do přeplněné skříně. Tehdy mi v šatníku chyběla žlutá sukně a společně s touhou po kvalitním oblečení vznikla značka, která se stará o mé i vaše maximální pohodlí. Látky vybírané s pečlivostí a důrazem na kvalitu podtrhují veselého ducha a rozzáří vás i vaše okolí.

Pojďte si společně s námi projasnit svůj den barvami!

❤ Kristýna&Luisa

 

Kristýna

Vybírám pro vás látky, navrhuju střihy a hlavně z celého srdce miluju šití! Taky veškerá komunikace probíhá přeze mě - obstarávám eshop a domlouvám se s vámi na zakázkách na přání :) Starám se i o natyris facebook a instagram a když se stavíte v ateliéru, opět si budete povídat se mnou ❤

 

Luisa

Profesí matematička, které rýsování nikdy nedělalo větší problém. Na starosti má konstrukci střihů i samotné stříhání a taky spoustu administrativy. V komunikaci se s ní ale moc nepotkáte, to baví hlavně Kristý.