O Natyris

Natyris… Obleč se do sebevědomí!

Ahoj já jsem Kristý a šiju pro tebe oblečení, které ti dodá sebedůvěru ❤

Miluju příjemné materiály, pohodlné střihy a barvy! To je asi z mého eshopu patrné, co už na první pohled nevidíš, je energie, kterou vkládám do ušití každého kousku, aby ses v něm cítila prostě báječně!

 

Samozřejmostí je důraz na kvalitu materiálů a zpracování, aby ti oblečení od natyris dělalo radost dlouhé roky ❤

 

Znáš ten pocit, že nemáš co na sebe? Tak přesně proto vznikla v roce 2009 natyris a od té doby nedělám nic jiného, než šiju věci, které mi v běžné nabídce chybí. Tehdy mi v šatníku chyběla žlutá sukně, dnes jsou to kvalitní šaty příjemného ženského střihu, které zvýrazní moje křivky a skryjí vše, co ráda neukazuji :) 

Protože sama nemám úplně konfekční postavu a měřím 180cm, rozumím ti, pokud potřebuješ cokoliv prodloužit, či zkrátit, stačí napsat do poznámky k objednávce :)

 

Pojď si společně se mnou projasnit svůj den barvami a udělej si radost kouskem, který nebudeš chtít sundat!

❤ Kristýna

 

Klikni sem a udělej si radost ---> www.natyris.com :)

 

Aby natyris šlapala jako hodinky a tvoje objednávka u tebe byla co nejdříve, mám kolem sebe svůj mini tým, který mi pomáhá! dovol mi, abych ti nás v krátkosti představila :)

Kristý

Vybírám pro tebe látky, navrhuju střihy a hlavně z celého srdce miluju šití! Taky veškerá komunikace probíhá přese mně - obstarávám eshop a domlouvám se s tebou na zakázkách na přání :) Starám se i o natyris facebook a instagram a když se stavíš v ateliéru, opět si budeš povídat se mnou ❤

 

Luisa

Profesí matematička, které rýsování nikdy nedělalo větší problém. Na starosti má konstrukci střihů i samotné stříhání a taky spoustu administrativy. V komunikaci se s ní ale moc nepotkáš, to baví hlavně Kristý.

 

Regí

Profesionální masérka (doporučuji velice), vystudovaná švadlena a Kristý spřízněná duše, která se přidala do týmu ve vánočním shonu roku 2021 a už nám zůstala. Nejvíc pečlivý, precizní a zábavný člověk ve vesmíru pro tebe šije šatičky a trička každé úterý :)