O Natyris

Natyris… Oblečte se do barev!

 Nespoutané tvůrčí duo Luisa&Kristýna, máma&dcera! Šijeme pro vás oblečení dle vlastních návrhů a střihů, hýřící optimismem a barvami :) Nemáte co na sebe? Tak pojďte k nám! Naše oblečení je veselé, barevné s důrazem na pohodlné střihy, kvalitu materiálů a zpracování.

Znáte ten pocit, že nemáte co na sebe? Tak přesně tak vznikla natyris. Pohledem do přeplněné skříně. Tehdy mi v šatníku chyběla žlutá sukně a společně s touhou po kvalitním oblečení vznikla značka, která se stará o mé i vaše maximální pohodlí. Látky vybírané s pečlivostí a důrazem na kvalitu podtrhují veselého ducha a rozzáří vás i vaše okolí.

Pojďte si společně s námi projasnit svůj den barvami!

❤ Kristýna&Luisa

 

Kristýna

Vybírám pro vás látky, navrhuju střihy a hlavně z celého srdce miluju šití! Taky veškerá komunikace probíhá přeze mě - obstarávám eshop a domlouvám se s vámi na zakázkách na přání :) Starám se i o natyris facebook a instagram a když se stavíte v ateliéru, opět si budete povídat se mnou ❤

 

Luisa

Profesí matematička, které rýsování nikdy nedělalo větší problém. Na starosti má konstrukci střihů i samotné stříhání a taky spoustu administrativy. V komunikaci se s ní ale moc nepotkáte, to baví hlavně Kristý.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení